Far Cry 6 vs. Far Cry 5 - pierwsze porównanie wielkich gier Ubisoftu

News
2800V
Far Cry 6 vs. Far Cry 5 - pierwsze porównanie wielkich gier Ubisoftu
Igor Chrzanowski | 06.06.2021, 18:53

Kilka dni temu byliśmy świadkami pierwszej poważnej prezentacji rozgrywki z nadchodzącego wielkimi krokami Far Cry 6. Jest to oczywiście doskonała okazja do tego, aby wykonać pierwsze porównania z ostatnią odsłoną, aby sprawdzić w jakim kierunku idzie cała seria.

Po dość średnio przyjętym Far Cry New Dawn z 2019 roku, jedna z flagowych marek Ubisoftu straciła mocno w oczach graczy i teraz musi dać nam naprawdę mocne wrażenia, abyśmy znów zaufali tej nietypowej, bo skupionej na złoczyńcach, formule zabawy.

Ostatnia prezentacja Far Cry 6 pokazała jednak, że możemy mieć nadzieję na bardzo dobre rozstrzygnięcie tego problemu, albowiem całość prezentuje się wprost fantastycznie zarówno od strony rozgrywki jak i imponujących wizualiów, do których ostatnia przyzwyczaja nas nowa generacja konsol.

W specjalnym porównaniu przygotowanym przez polskiego youtubera specjalizującego się w tego typu materiałach, zobaczycie jak "szóstka" wypada na tle bardzo ładnie prezentującego się Far Cry 5. Przy okazji możecie poczytać co Kajetan myśli o przyszłości marki i tym, jak powinna się ona rozwinąć.

Źródło: Dzięki, Cycu1

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper