Samurai Warriors 5 na ostatniej prostej przed premierą. Finalny zwiastun

News
413V
Samurai Warriors 5 na ostatniej prostej przed premierą. Finalny zwiastun
Bartosz Dawidowski | 02.06.2021, 13:18

Samurai Warriors 5 jeszcze w czerwcu trafi do sprzedaży w Japonii, a miesiąc później uderzy na Zachód. Gra doczekała się w związku z tym finalnego zwiastuna.

Koei Tecmo opublikowało dzisiaj nowy trailer Samurai Warriors 5. Jest to "finalny" materiał, jak głosi wydawca, bo do japońskiej premiery projektu dojdzie już bardzo niedługo. W Kraju Kwitnącej Wiśni tytuł zadebiutuje 24 czerwca (równocześnie na PS4 i Switch). W innych regionach Samurai Warriors 5 wyląduje natomiast 27 lipca 2021 r. Na europejskim i amerykańskim rynku do premiery dojdzie nie tylko na PS4 i Switch, ale również na Xbox One oraz PC (Steam).

Nowy trailer został okraszony utworem "One Nation", stworzonym przez japoński zespół Exile.  Gra zapewni rozgrywkę przypominającą styl zabawy z serii Dynasty Warriors. Tym razem walczymy jednak nie z chińskimi armiami, ale w realiach historycznych Kraju Kwitnącej Wiśni. W tytule spotkamy m.in. słynnego Nobunagę Odę, prowadzącego swoje wojska do podboju Japonii.

Warto przy okazji zerknąć na poprzedni materiał wideo z Samurai Warriors 5, w którym dokładniej przedstawiono bohaterów tej opowieści.

Źródło: własne

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper