Samurai Warriors 5. Świeży zwiastun prezentuje bohaterów gry

News
883V
Samurai Warriors 5. Świeży zwiastun prezentuje bohaterów gry
Igor Chrzanowski | 25.04.2021, 15:11

Omega Force znów ma pełne ręce roboty, albowiem już za dosłownie kilka miesięcy na rynku zadebiutuje kolejna odsłona jednej z flagowych serii japońskiego studia, Samurai Warriors.

Znane z pracy nad wieloma projektami jednocześnie japońskie Omega Force skupia się tym razem na dostarczeniu mniejszej liczby gier, aczkolwiek reprezentujących większą jakość. 

Zaplanowane na wakacje Samurai Warriors 5 będzie jedną z najważniejszych produkcji studia, albowiem przypomni nam o kultowej serii, o której nie słyszeliśmy nic nowego od prawie 5 lat. Aby zatem utrzymać przy sobie jej miłośników zespół musi skupić się w dużej mierze na dostarczeniu czegoś lepszego niż i tak wymęczone już Dynasty Warriors, którego dziewiąta odsłona nieco nadszarpnęła reputację marki.

Dziś Koei Tecmo prezentuje świetny zwiastun pełen najróżniejszych bohaterów jakimi pokierujemy podczas walki o władzę nad Japonią - oczywiście są tu historyczni herosi jak Oda Nobunaga, ale też i autorskie, nieco mniej zgodne z realiami kart historii, postacie specjalizujące się w bitce na wielką skalę. W Europie do Samurai Warriors 5 zasiądziemy już 27 lipca! Czekacie?

Źródło: własne

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych