Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2021 14:13
Stargate: Timekeepers - Gwiezdne Wrota od polskiego studia
829V

Gwiezdne Wrota od polskiego studia. Zapowiedziano Stargate: Timekeepers

Gwiezdne Wrota powrócą za sprawą pracy polskiego CreativeForge Games. Znani twórcy rozwijają grę zatytułowaną Stargate: Timekeepers i może to być duża przyjemność dla fanów tego uniwersum. Zobaczcie pierwszy materiał z gry.

Stargate: Timekeepers to największy projekt studia odpowiedzialnego za między innymi Hard West i Phantom Doctrine. Twórcy w 2020 roku podpisali umowę z brytyjską firmą Slitherine Software, dzięki której mogą rozwijać grę w znanym uniwersum.

CreativeForge Games postanowiło tym razem przedstawić szerszej publice strategię czasu rzeczywistego, która jednak będzie czerpać garściami ze znanego IP. Deweloperzy podkreślają, że zamierzają rozwijać wydarzenia z serialu, więc możemy liczyć na pełnoprawną fabułę:

„Stargate: Timekeepers odchodzi od zakończenia 7 sezonu głównej fabuły Stargate SG-1, aby stworzyć całkowicie oryginalną historię rozpoczynającą się podczas bitwy o Antarktydę, gdzie komandor Eva McCain i jej zespół mają za zadanie wesprzeć SG-1 przeciwko flocie Anubisa”.

W Stargate: Timekeepers zainteresowani mają podróżować w czasie i przestrzeni, ratować cywilów czy też swoich przyjaciół i sojuszników – na dobry początek otrzymaliśmy teaser. CreativeForge Games zamierza zaoferować pozycję na PC.

Źródło: https://strefainwestorow.pl/artykuly/gaming/20210511/creativeforge-games-gwiezdne-wrota

Tagi: CreativeForge Games Gwiezdne Wrota PC Stargate: Timekeepers