Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.05.2021 12:30
Final Fantasy VII Remake 2 atmosfera
1459V

Final Fantasy 7 Remake 2 zaoferuje inną atmosferę niż w pierwszej części. Tetsuya Nomura potwierdza prace

Podczas wczorajszej transmisji na temat Final Fantasy VII, mogliśmy usłyszeć co nieco o nadchodzącej kontynuacji. I choć obyło się oczywiście bez konkretów, to warto posłuchać.

Final Fantasy VII Remake to genialny tytuł, który jest najlepszym obrazem tego, jak powinno się podchodzić do kwestii odświeżeń - z odwagą, ale również poszanowaniem pierwowzoru. Nie można więc być zaskoczonym tym, jak mocno fani wyczekują nowego epizodu (wczoraj pojawił się zwiastun Intergrade) - a nowi gracze będą mogli go sprawdzić bez poznawania podstawowej wersji.

Niemniej, Final Fantasy VII Remake Intergrade jest przecież zaledwie dodatkowym epizodem, a nie pełnoprawną kontynuacją. Ta jednak również powstaje i kilka słów powiedział na ten temat Tetsuya Nomura - reżyser pierwszej części. Wspomniał w rozmowie, że można spodziewać się nieco innego klimatu i nieco innych części świata, które będziemy przemierzać:

Gra bardzo mocno się rozwinęła. I cóż, ogłosimy sequel, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Mogę już powiedzieć, że Cloud będzie biegać w dziczy. Atmosfera kontynuacji będzie zupełnie inna niż w pierwszej części. Rozwój gry przebiega bardzo sprawnie, więc, proszę, czekajcie na więcej informacji.

Jakby tego było mało, kontynuacja gry będzie miała miejsce zaraz po Intergrade, więc wyczekujecie również tego epizodu!

Bieganie po dziczy i zupełnie inny klimat? Szykuje się naprawdę kawał niezłej gry, a jeśli tylko uda się utrzymać klimat pierwszej części i oddać magię gry sprzed 24 lat, możemy mieć prawdziwy hit. Ja czekam bardzo mocno i wiem, że nie jestem w tym osamotniony.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ff7-remake-part-2-update-nomura/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix