Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 15:08
Final Fantasy VII Remake Intergrade
1369V

Final Fantasy VII Remake Intergrade na finalnym zwiastunie. Sony zadbało o 6-miesięczną ekskluzywność

Square Enix zaprezentowało ostateczny zwiastun Final Fantasy VII Remake Intergrade. Posiadacze PlayStation 5 mogą szykować się na świetnie wyglądającą produkcję, w której znajdzie się nawet nowa mini-gra. Zobaczcie materiał.

W lutym Square Enix zaprezentowało Final Fantasy VII Remake Intergrade, które zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Jest to w zasadzie rozbudowana wersja gry z PlayStation 4, która nie tylko otrzyma ulepszenia graficzne, ale deweloperzy zaoferują również zupełnie nowy, fabularny dodatek – ta historia zostanie udostępniona wyłącznie na PS5.

Dzisiaj otrzymaliśmy finalny zwiastun przygody i Square Enix ponownie chętnie pokazuje nowe sceny z dodatkowego epizodu. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze i odświeżony Final Fantasy VII Remake powinien w dobry sposób wykorzystać potencjał PlayStation 5. Gracze muszą oczywiście pamiętać, że łatka będzie dostępna za darmo dla posiadaczy gry w wersji na PS4, ale z tej opcji nie skorzystają gracze, którzy pobrali pozycję z PlayStation Plus.

Materiał potwierdza jeszcze jedną bardzo ważną wiadomość – Final Fantasy VII Remake Intergrade jest dostępny aktualnie wyłącznie na PlayStation 5, ale wszystko może zmienić się już pod koniec 2021 roku. Sony zadbało o 6-miesięczną ekskluzywność i możemy podejrzewać, że po tym czasie opowieść wyląduje na Xboksach i PC.

Final Fantasy VII ex

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake Intergrade Square Enix