Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 20:03
Final Fantasy VII Remake Intergrade
731V

Final Fantasy VII Remake Intergrade pozwoli włączyć nowy epizod bez poznawania całej fabuły

Square Enix potwierdziło ważną wiadomość dotyczącą Final Fantasy VII Remake Intergrade. Gracze nie będą musieli ponownie poznawać całej fabuły, by móc doświadczyć nowej historii. Informacje dotyczące gry pojawiły się na oficjalnej stronie studia.

Final Fantasy VII Remake Intergrade zostało dzisiaj zaprezentowane na finalnym zwiastunie, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że Sony zadbało o kolejne pół roku ekskluzywności na wielką opowieść Square Enix. Możemy podejrzewać, że pod koniec 2021 roku lub na początku 2022 roku historia zostanie wydana na Xboksy i PC.

Jeśli zapoznaliście się z Final Fantasy VII Remake na PlayStation 4, ale mimo to wyczekujecie na Final Fantasy VII Remake Intergrade przygotowane z myślą o PlayStation 5 ze względu na nowy, fabularny dodatek, to mamy dobrą wiadomość – nie będziecie musieli ponownie poznawać podstawki.

Deweloperzy potwierdzili, że po pobraniu nowego epizodu na PlayStation 5, w menu Final Fantasy VII Remake Intergrade pojawi się opcja włączenia nowej przygody. Twórcy rekomendują na początku poznanie podstawki, ale nie będzie to wymóg.

Final Fantasy VII Remake Intergrade DLC

Gracze, którzy posiadają stan rozgrywki z PlayStation 4, otrzymają możliwość przerzucenia zabawy na PlayStation 5, ale oczywiście różnie w życiu bywa i gdybyście akurat stracili save'a, to Square Enix nie będzie Was zmuszać do ponownego poznawania wcześniej wydanej historii.

Źródło: Square Enix

Tagi: Final Fantasy VII Remake Intergrade Square Enix