Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2021 15:32
Ciche miejsce 2
1127V

Ciche miejsce 2 na finalnym zwiastunie. Twórca podkreśla: film jest przeznaczony do oglądania w kinie

Ostateczny trailer „Ciche miejsce 2” przygotowuje widzów na wielką premierę. Tytuł miał zadebiutować w kinach już w zeszłym roku, ale wydarzenia na świecie sprawiły, że autorzy musieli zmienić plany. Teraz możemy szykować się na nową historię.

W grudniu 2019 roku otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź „Cichego miejsca 2”, a już w lutym ubiegłego roku zaprezentowano pełny zwiastun. Od tego czasu nie wiedzieliśmy, na jaki model dystrybucji zdecyduje się wytwórnia, ale lepsza sytuacja na świecie sprawiła, że teraz możemy szykować się na kinowe doświadczenie.

W specjalnym materiale na temat projektu wypowiedział się John Krasinski, który zasiadł na stołku reżysera i przygotował scenariusz. Twórca podkreślił, że „ten film jest przeznaczony do oglądania w kinie”.

Widzowie mają oczekiwać znacznie większej i bardziej przerażającej historii, co na pewno zostanie pozytywnie odebrane przez fanów gatunku, którzy od dawna czekają, by móc ponownie zasiąść w wygodnych, kinowych fotelach i zapoznać się z wielkim tytułem.

Na zwiastunie zobaczycie kilka nowych scen i trzeba przyznać, że przyjęta koncepcja „wędrówki” oraz samej grupy bohaterów zapowiada się ekscytująco. John Krasinski w ciekawy sposób rozwinął swoją koncepcję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ciche miejsce Ciche miejsce 2 trailer zwiastun