Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2020 16:13
A Quiet Place Part II
1121V

Ciche miejsce 2 na pełnym zwiastunie. Kilka mocnych scen zapowiada sporo walk

Paramount Pictures odlicza już czas do wielkiej premiery „Cichego miejsca 2”. Najnowszy zwiastun pokazuje sporo ciekawych scen, podczas których ludzie walczą z tajemniczymi potworami. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na premierę.

„Ciche miejsce 2” trafi do polskich kin już 20 marca, więc Paramount Pictures przygotowuje graczy na historię. W filmie nie zabraknie ekscytujących momentów, które zostały zaprezentowane na najnowszym zwiastunie – materiał pokazuje sporo ciekawych scen, więc możemy mieć nadzieję, że tym razem film będzie dynamiczniejszy.

Fani pierwowzoru mogą na pewno liczyć na pogłębienie historii. John Krasinski (reżyser, scenarzysta, producent) potwierdził, że chce tym razem zapewnić bardziej rozbudowaną opowieść, która pozwoli widzom poznać zagrożenie.

Trudno powiedzieć, czy film powtórzy sukces pierwowzoru, ale myślę, że sympatycy gatunku mogą ze spokojem wyczekiwać na oceny. Cała kampania marketingowa „Cichego miejsca 2” zapowiada w zasadzie „więcej tego samego”, a pierwsza część została bardzo dobrze odebrana przez widzów i krytyków.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Tagi: ciche miejsce ciche miejsce 2 trailer zwiastun