Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 15:44
Ciche miejsce 2
1241V

Ciche miejsce 2 na pierwszej zapowiedzi. Kontynuacja przerażającej historii nadciąga

W 2020 roku nie zabraknie w kinach mocnych produkcji przepełnionych grozą. Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się „Ciche miejsce 2”, w którym widzowie ponownie będą uczestniczyć w opowieści rodziny Abbotów.

„Ciche miejsce” z 2018 roku okazało się olbrzymim sukcesem. Film powstał za zaledwie 17 mln dolarów, a wygenerował w Box Office ponad 340 mln dolarów. John Krasinski nie musiał długo czekać na zaproszenie do przygotowania kontynuacji.

John Krasinski od 2000 roku występuję na dużym ekranie, a od 2003 roku prezentuje swoje umiejętności w licznych serialach – ostatnio mogliśmy go oglądać w „Tom Clancy's Jack Ryan” (jako Jack Ryan) oraz właśnie w „Cichym miejscu”. Krasinski nie może jednak skupiać się teraz na wielu aktorskich projektach, ponieważ jest on reżyserem, scenarzystą i producentem wykonawczym „Cichego miejsca 2”.

Film trafi do kin już w marcu i dzisiaj Paramount Pictures opublikowało pierwszą zajawkę historii – na materiale zobaczycie czterech członków rodziny, która nie może dłużej przedzierać się znanymi i „ułożonymi” szlakami.

Materiał ma jeden cel – zapowiada pełny zwiastun, który zostanie opublikowany już 1 stycznia 2020 roku.

Polecamy także nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: ciche miejsce ciche miejsce 2 trailer zwiastun