Iza Łęcka Iza Łęcka 08.05.2021 05:03
PS5 Game Boost
6090V

PS5 Game Boost promowane przez Sony. Zaprezentowano nieoczekiwaną grę, która skorzysta z mocy PlayStation 5

Sony opublikowało zwiastun PS5 Game Boost potwierdzający, że technologia pozwala starszym produkcjom skorzystać z potencjału nowej konsoli japońskiej korporacji. Na materiale zaprezentowana została jedna z pozycji, która nie doczekała się jeszcze specjalnej aktualizacji.

PlayStation 5 otrzymało wsparcie wstecznej kompatybilności z PlayStation 4, dzięki czemu niemal wszystkie gry z poprzedniej generacji uruchomimy na najnowszym sprzęcie Sony. By poprawić wrażenia graczy, Japończycy wykorzystują funkcję Game Boost, ale nie możemy zapomnieć, że takie tytuły jak Days Gone, Ghost of Tsushima oraz God of War otrzymały dodatkowe aktualizacje, dzięki którym działają jeszcze lepiej na PS5.

Na najnowszym materiale Sony promuje technologię, jednak gracze szybko zwrócili uwagę na jedną z przedstawianych gier, a jest nią Shadow of the Colossus (2018). Nie jest żadną nowiną, że tytuł opracowany przez Bluepoint Games nie doczekał się obecnie większych, specjalnych poprawek, choć w trakcie rozgrywki dzięki wspomnianemu PS5 Game Boost, niektóre niedogodności powinny być skutecznie usprawniane.

Japończycy coraz śmielej skupiają się na reklamowaniu atutów nowej konsoli oraz technologii, z których korzysta zarówno PlayStation 5, jak i DualSense. W przyszłości zapewne poznamy więcej pozycji, które będą czerpać z pełnej mocy sprzętu.

Źródło: pushsquare.com/news/2021/05/ps5_game_boost_trailer_raises_eyebrows

Tagi: Game Boost PlayStation 5 PS5 PS5 Game Boost Sony