Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 19:11
Disney pokazał „prawdziwy” miecz świetlny
2624V

Disney pokazał „prawdziwy” miecz świetlny

Z okazji święta Gwiezdnych wojen Disney ujawnił „prawdziwy miecz świetlny”. Urządzenie ma trafić w gust największych fanów uniwersum i choć otrzymaliśmy dzisiaj tylko teaser, to jednak nie brakuje bardzo pozytywnych opinii dotyczących projektu.

Fani Gwiezdnych wojen od lat marzą o gadżecie-replice miecza świetlnego, który prezentowałby większą jakość od zwykłych plastikowych zabawek. Na rynku można znaleźć różnorodne projekty, ale większość nie spełnia oczekiwań sympatyków.

Długo musieliśmy czekać na „prawdziwy” sprzęt przygotowany przez Disney, ale z okazji dzisiejszego święta – korporacja przedstawiła pierwsze spojrzenie na urządzenie. Za pomocą tej propozycji nie przetniemy czegokolwiek, jednak w tym wypadku na rynek ma trafić propozycja, która pod względem wykonania nie zawiedzie entuzjastów uniwersum.

Już w kwietniu pojawił się materiał, który pokazał, w jaki sposób miecz będzie się wysuwał. Twórcy wykorzystują w tym wypadku taśmę LED i trzeba przyznać, że efekt ostateczny wygląda ciekawie.

Możemy podejrzewać, że na rynku pojawią się różnorodne modele – w końcu Disney na pewno wykorzysta ogromne zainteresowanie fanów. Nie jest sekretem, że gadżety z Gwiezdnych wojen cieszą się wielką popularnością i pewnie nie inaczej będzie w tym przypadku.

Źródło: YouTube.com
Twitter: benridout

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny star wars