Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 17:00
Marvel otrzyma bijatykę od twórców Mortal Kombat i Injustice?
1042V

Marvel otrzyma bijatykę od twórców Mortal Kombat i Injustice? NetherRealm Studios ma pracować nad nowym IP

NetherRealm Studios od dłuższego czasu pracuje nad tajnym projektem, który według najnowszych plotek może zaskoczyć wielu graczy. Twórcy Mortal Kombat otrzymali podobno możliwość rozwijania bijatyki z bohaterami Marvela.

NetherRealm Studios od 2011 roku systematycznie wrzuca na rynek kolejne odsłony serii Mortal Kombat oraz Injustice. Według kalendarza w 2021 roku powinniśmy zagrać w bijatykę z bohaterami DC, ale możliwe, że deweloperzy rozwijają inne IP.

Daniel Richtman, informator zaznajomiony z planami między innymi Marvela, opublikował wiadomość dla swoich patronów – NetherRealm Studios ma pracować nad bijatyką w uniwersum Marvela. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, jednak tytuł podobno zadebiutuje na konsolach nowej generacji.

Insider już wielokrotnie zdradzał szczegóły, które następnie były potwierdzane przez między innymi Disney, więc może i tym razem ma rację? Jestem przekonany, że twórcy mają wszystkie niezbędne narzędzia, by przygotować kapitalną bijatykę – w końcu z Injustice się udało.

Więcej szczegółów na temat planów NetherRealm Studios powinniśmy poznać na tegorocznym E3. Co ciekawe, w maju 2020 roku Ed Boon w wypowiedzi o nowym tytule wspomniał o... Mavelu:

"Mortal Kombat stał się standardem, prawie jak Marvel. Nie spodziewasz się, że ostatni film Marvela kiedykolwiek wyjdzie, one po prostu nadal będą powstawać. Nawet jeśli udało nam się z różnymi projektami, wiesz, stworzyliśmy gry z serii Injustice oraz inne tytuły, i pracujemy nad kolejnymi rzeczami, ale zawsze miło jest robić gry Mortal Kombat."

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-injustice-studio-working-on-a-marvel-fighting-game-says-insider-20210427

Tagi: Marvel NetherRealm Studios plotka