Twórcy Mortal Kombat rozwijają już nową grę. Ed Boon potwierdził kolejny projekt

News
2154V
Twórcy Mortal Kombat rozwijają już nową grę. Ed Boon potwierdził kolejny projekt
Iza Łęcka | 25.05.2020, 07:35

NetherRealm Studios przygotowuje się do premiery Mortal Kombat 11: Aftermath, jednak rozszerzenie do najlepiej sprzedającego się Mortala w historii to tylko jeden z projektów rozwijanych przez deweloperów. Ed Boon wspomniał o nowym tytule.

Mortal Kombat 11 okazał się olbrzymim sukcesem, dlatego też, idąc za ciosem, NetherRealm Studios rozwija grę. Już w tym tygodniu na rynku zadebiutuje rozszerzenie Aftermath, a w niedalekiej przyszłości Ed Boon może zapowiedzieć nową produkcję.

Szef studia NetherRealm Studios podczas rozmowy z Geoffem Keighley'em w ramach Summer Game Fest wypowiedział się nie tylko o potencjalne next-genów. Wspomniał także o wciąż tajnym projekcie:

"Mortal Kombat stał się standardem, prawie jak Marvel. Nie spodziewasz się, że ostatni film Marvela kiedykolwiek wyjdzie, one po prostu nadal będą powstawać. Nawet jeśli udało nam się z różnymi projektami, wiesz, stworzyliśmy gry z serii Injustice oraz inne tytuły, i pracujemy nad kolejnymi rzeczami, ale zawsze miło jest robić gry Mortal Kombat."

Twórcy już „pieką” nową grę, którą może okazać się Injustice 3. Ed Boon kilkukrotnie zabawił się ze swoimi sympatykami, wspominając o kolejnej bijatyce z postaciami DC, ale jak dotąd brakuje oficjalnej zapowiedzi.

Analizując jednak kalendarz wydawniczy studia – Injustice 3 w 2021 roku dla nikogo nie będzie stanowiło dużego zaskoczenia. Wykorzystanie mocy nowej generacji, dzięki której można zapewnić jeszcze bardziej krwawe, brutalne i dopracowane sceny walki, byłoby nie lada gratką dla entuzjastów bijatyk.

Źródło: https://mp1st.com/news/netherrealm-studio-has-other-projects-in-the-works-outside-of-mortal-kombat-injustice

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper