Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 14:04
Ryse 2
1082V

Ryse 2 ma znajdować się w produkcji. Gra może trafić na PS5, XSX|S i PC

Crytek podobno nie zapomniał o marce Ryse Son of Rome i deweloperzy mają opracowywać kontynuację krwawej produkcji z Xboksa One i PC. Jeśli jednak plany nie zostały zmienione, to niemieckie studio może tym razem wrzucić grę na więcej platform.

Ryse: Son of Rome nie było najmocniejszą produkcją z katalogu Xboksa One, ale wciąż nie brakuje opinii, że gra nie otrzymała swojej szansy. Tytuł mógłby osiągnąć bardzo dobre wyniki, gdyby otrzymał kilka dodatkowych miesięcy i twórcy dopracowaliby grę na premierę.

W swoim czasie widzieliśmy prototyp przygody na Xboksa 360, a nawet w pewnym momencie pojawiły się plotki dotyczące możliwej kontynuacji, ale wciąż deweloperzy nie potwierdzili jakichkolwiek informacji dotyczących gry.

W sprawie planów Cryteku ponownie wypowiedział się Shpeshal Ed, znany informator, który już w zeszłym roku twierdził, że nowy Ryse powstaje. Teraz insider ponownie wspomniał na temat pozycji – jego zdaniem produkcja wciąż znajduje się w rozwoju:

„Miałem powód, by uwierzyć, że ta osoba posiada potwierdzone informacje, ponieważ pokazał mi pewne rzeczy, dzięki którym uwierzyłem, bo były na odpowiednim poziomie, więc oczywistą rzeczą, którą najbardziej się podekscytowałem był fakt, że nowe Ryse jest w rozwoju”.

Shpeshal Ed następnie dodał, że choć nie może podać konkretnych dat, to jednak pozycja jest opracowywana. Crytek miałby nawet postawić tym razem na różne platformy, co na pewno mogłoby pomóc grze osiągnąć większy sukces.

Źródło: https://wccftech.com/ryse-2-development-multiplatform/

Tagi: Crytek Microsoft Ryse 2 Ryse: Son of Rome