Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 16:47
Ryse: Son of Rome IP
842V

Ryse: Son of Rome może powrócić? Crytek przypomina o IP

Crytek w 2013 roku zaoferował graczom Ryse: Son of Rome. Gra nie została doceniona przez dziennikarzy (średnia na poziomie 60%), ale twórcy nie zapominają o tym IP. Firma odnowiła znak towarowy i pobudziła wielu fanów.

Ryse: Son of Rome pierwotnie zmierzało na Xboksa 360, jednak autorzy porzucili koncepcję rozgrywki połączonej z Kinectem i Crytek zaoferował krótką oraz krwawą przygodę. Gra podzieliła posiadaczy Xboksów One, ale pomimo sporej krytyki, wielu graczy od dawna czeka na kontynuację.

Tak wyglądał prototyp Ryse: Son of Rome na Xboksa 360

To właśnie ta grupa z zaciekawieniem powinna przyglądać się najnowszym doniesieniom. Niemcy przypomnieli światu o marce reaktywując znak towarowy „Ryse: Son of Rome”. W Sieci nie brakuje opinii, według których twórcy mogą wrzucić grę na nowe platformy.

Wśród opinii pojawiają się również głosy marzycieli, którzy od dawna wyczekują na Ryse: Son of Rome 2. W swoim czasie pojawiło się sporo plotek dotyczących prac nad kontynuacją, ale następnie Crytek borykał się ze sporymi problemami finansowymi i studio nie komentowało doniesień.

Ryse Son of Rome

Źródło: Twitter

Tagi: crytek microsoft ryse: son of rome