Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.04.2021 12:28
Tales of Arise wygląda jak produkcja AAA. Zwiastun prezentuje piękne lokacje
987V

Tales of Arise wygląda jak produkcja AAA. Zwiastun prezentuje piękne lokacje

Tales of Arise dorobiło się już konkretnego terminu premiery - wiemy już, że w tytuł zagramy we wrześniu. Projekt znajduje się już w bardzo zaawansowanej fazie prac.

Na dowód tego, że Tales of Arise jest już prawie gotowe do premiery dostaliśmy kolejny materiał wideo (po ostatnim zwiastunie i gameplayu). Tym razem deweloperzy prezentują mocno zróżnicowane lokacje w szykowanym jRPG-u.

Grafika wygląda, jak na standardy jRPG, bardzo imponująco (choć dosyć widoczny jest pop-in obiektów). Trudno się dziwić - gra trafi też na konsole nowej generacji, czyli na PS5 i Xbox Series X/S. Tytuł z pewnością będzie się prezentować gorzej na PS4 i XOne - miejmy nadzieję, że autorzy zadbają jednak o płynny framerate, bo właśnie z bardzo dynamicznej i płynnej animacji była zawsze znana seria Tales.

Wiadomo, że Tales of Arise zaoferuje 2 tryby graficzne na PS5 i XSX/XSS: moduł 60 fps i opcję włączenia rozdzielczości 4K przy 30 fps. W obu przypadkach otrzymamy bardzo szybkie, prawie niezauważalne loadingi, jak zapewnia Bandai Namco.

Tales of Arise trafi na rynek 9 września 2021 r. Po poprzednie trailery odsyłam was tutaj.

Tagi: Bandai Namco Tales of Arise