Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 16:21
Tales of Arise
877V

Tales of Arise ma datę premiery. Twórcy pokazali zwiastun, rozgrywkę i potwierdzają nowe platformy

Bandai Namco potwierdziło szczegóły premiery Tales of Arise, a nawet Japończycy zadbali o sowitą prezentację produkcji. Gra będzie dostępna jednocześnie na nowych konsolach, więc wszyscy zainteresowani zapoznają się z przygodą.

Bandai Namco nie zamierza czekać na E3, by przedstawić graczom szczegóły dotyczące Tales of Arise. Tytuł zadebiutuje 9 września i będzie dostępny nie tylko na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych – gra zmierza również na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Będzie to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy czekają na Tales of Arise. Jak wiadomo jest to 17 odsłona wielkiej serii, która jest rozwijana od 1995 roku. Gracze tym razem poznają historię związaną z dwoma planetami – od setek lat mieszkańcy Reny czerpią garściami od społeczności zamieszkanej na Dahnie, a wydarzenia mają skupić się na grupie bohaterów, którzy pochodzą z obu światów.

Możemy mieć pewność, że szczegółowa prezentacja Tales of Arise odbędzie się w następnych miesiącach, ale już teraz możemy sprawdzić gameplay oraz zwiastun. Fani uniwersum powinni zacierać rączki, ponieważ tytuł może okazać się kolejną świetną przygodą.

Warto dodać, że Tales of Arise na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S zaoferuje dwa tryby – 60 klatek na sekundę lub 4K. Gracze skorzystają także z krótszych ekranów wczytywania.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: Bandai Namco data premiery gameplay Tales of Arise zwiastun