Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2021 18:45
Xbox i Nintendo faktycznie szykują współpracę
2287V

Xbox i Nintendo faktycznie szykują współpracę? Microsoft ponownie pokazuje Nintendo Switcha

To nie może być przypadek. Na właśnie trwającym Microsoft's Game Stack, pojawiła się Sarah Bond, która opowiadała o rozwiązaniach dla deweloperów. Gracze jednak szybko wychwycili, że w jej tle pojawił się Nintendo Switch.

Jesteśmy świadkami bardzo udanego trollingu ze strony amerykańskiej korporacji lub Microsoft szykuje się do nawiązania współpracy z Nintendo? Tytułem wstępu na pewno warto przypomnieć, że Phil Spencer podczas ostatniej konferencji posiadał na półce Nintendo Switcha – według plotek nie jest to przypadek. Następnie jeden z informatorów potwierdził, że jesienią możemy usłyszeć o wielkiej relacji dwóch firm, a na profilu Halo pojawiło się zdjęcie łączące uniwersum Master Chiefa z Mario.

Moglibyśmy powiedzieć, że to wyłącznie przypadek, jednak na właśnie trwającym Microsoft's Game Stack (konferencja dla zarejestrowanych deweloperów) pojawiła się Sarah Bond (wiceprezes gier w Microsofcie), która na półce obok Xboksa Series X oraz Xboksa Series S położyła Nintendo Switcha.

Przypadek? Trudno w zasadzie powiedzieć, ale szczerze mówiąc jest to naprawdę interesujące. Gracze są jednak pewni, że hybrydowa konsola Japończyków nie pojawiła się na tym wydarzeniu przez przypadek.

Źródło: Twitter: tomwarren

Tagi: Nintendo Nintendo Switch Switch Xbox xbox series x|s