Iza Łęcka Iza Łęcka 08.04.2021 12:52
Deadly Premonition 2 PC
534V

Deadly Premonition 2 trafi na PC. Nintendo Switch straci ekskluzywną historię

W zeszłym roku bibliotekę Nintendo Switcha wzbogaciło Deadly Premonition 2, ale nie osiągnęło zawrotnych rezultatów. Wydawca zamierza jednak wykorzystać zainteresowanie marką i zaproponuje pozycję na nowej platformie. Tytuł trafi na komputery osobiste.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise jest obecnie dostępne wyłącznie na Nintendo Switchu – produkcja Toybox nie spotkała się z wielkim entuzjazmem recenzentów (średnia ocen na poziomie 56%), choć wielu graczy chętnie podjęło się rozwiązywania spraw przez agenta FBI, bowiem pierwsza część była swego rodzaju perełką. Tytuł z ery PlayStation 3 i Xboksa 360 cierpiał na wiele problemów, lecz nieprzewidywalna, zagmatwana fabuła sprawiła, że IP zgromadziło wielu fanów – zainteresowani długo czekali na zapowiedź kontynuacji.

Gra została wydana w zeszłym roku, ale ze względu na platformę (Nintendo Switch) nie każdy mógł zapoznać się z klimatyczną opowieścią. Sytuacja może jednak szybko się zmienić, bowiem Thunderful Group zamierza wydać Deadly Premonition 2 na PC.

Nowe wydanie nie zostało jeszcze zapowiedziane oficjalnie przez deweloperów, lecz wydawca wspomniał o pozycji w rocznym raporcie. Thunderful Group wskazuje na premierę na Steam w 2021 roku.

Udostępnienie pozycji na komputerach osobistych może okazać się strzałem w dziesiątkę, gdyż Deadly Premonition 2 od chwili debiutu na Nintendo Switchu zmagało się z problemami spowodowanymi mocą platformyto jeden z najgorzej zoptymalizowanych tytułów w historii. Wskazane niedogodności nie powinny mieć miejsca na PC.

Sprawdźcie naszą recenzję Deadly Premonition 2.

Deadly Premonition 2 PC Steam

Źródło: https://twistedvoxel.com/deadly-premonition-2-is-coming-to-steam-in-2021/

Tagi: Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Rising Star Games Toybox