Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2021 00:06
Xbox Game Pass traci gry
5310V

Xbox Game Pass straci kolejne gry w kwietniu. Ujawniono pierwsze trzy tytuły

Choć do Game Passa cały czas dochodzi masa gier, to oczywiście cyklicznie pewne tytuły muszą opuszczać usługę. Dostaliśmy informację o pierwszych, które wypadną w kwietniu.

Xbox Game Pass to bez wątpienia jedna z najprężniej rozwijających się usług, z jakimi mamy do czynienia w branży gier. Nowe gry w ostatnich miesiącach nas wręcz zalewają, a zapowiedzi kolejnych tytułów (jak na przykład dołączenia projektów od Square Enix) pozwalają wierzyć, że tendencja nie wyhamuje w najbliższym czasie. I to bardzo dobrze, albowiem my, gracze, bardzo na tym korzystamy.

Choć oczywiście nie można w tym wszystkim zapominać o "ciemnej stronie" całego przedsięwzięcia. Prócz pojawiania się kolejnych tytułów w zestawieniu, wiele opuszcza je w sposób cykliczny. Co miesiąc kolejny gry wypadają z usługi, sprawiając, że niekiedy musimy spieszyć się z ich ogrywaniem. I właśnie poznaliśmy pierwsze trzy, które zostaną usunięte z bogatej biblioteki już 15 kwietnia. A będą to:

Wszystkie powyższe wylecą zarówno na PC, jak i konsolach Microsoftu. Cóż, bez wątpienia mamy do czynienia ze stosunkowo małymi projektami, ale może to nawet plus - wszystkie można spokojnie ograć w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, aby potem nie żałować. Osobiście szczególnie polecam Wargroove, bo to świetna wariacja taktycznych turówek. Sprawdźcie koniecznie, bo lepszej okazji może nie być.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/04/another_three_games_will_leave_xbox_game_pass_soon_april_15

Tagi: Deliver Us The Moon KeokeN Interactive Wired Productions