Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2021 04:02
Xbox Game Pass otrzyma jeszcze „ponad 6 gier” od Square Enix
5836V

Xbox Game Pass otrzyma jeszcze „ponad 6 gier” od Square Enix. Microsoft zadbał o tytuły na premierę

Klienci Xbox Game Pass mogą szykować się na kolejne gry Square Enix. Japończycy najwidoczniej podpisali umowę z Microsoftem, na mocy której do usługi trafi jeszcze przynajmniej sześć kolejnych tytułów. Szykują się pozytywne informacje.

W ostatnich dniach Microsoft bardzo pozytywnie zaskakuje w temacie Xbox Game Pass. Korporacja zapewniła Octopath Traveler oraz Outriders – pierwsza gra dzisiaj zadebiutowała na sprzęcie amerykańskiej korporacji i od razu trafiła do usługi, a drugą klienci XGP pobiorą w przyszłym tygodniu.

Octopath Traveler oraz Outriders łączy tak naprawdę jedno – wydawcą obu produkcji jest Square Enix. Microsoft już wcześniej dostarczał gry tej firmy do Xbox Game Pass, ale najwidoczniej możemy szykować się na kolejne pozycje.

Japoński IGN otrzymał wstępne szczegóły i postanowił się nimi podzielić:

„W przyszłości w ramach subskrypcji Xbox Game Pass pojawi się więcej tytułów Square Enix. W branży jest tajemnicą poliszynela, że ponad sześć gier Square Enix zostało już potwierdzonych i jest zgodnych z harmonogramem premier. :)”

Microsoft zadbał o jeszcze sześć produkcji Square Enix, które zostaną udostępnione w dniach premier? Użytkownicy Xbox Game Pass na pewno nie będą marudzić, ponieważ Japończycy mogą dostarczyć do katalogu usługi jeszcze kilka bardzo mocnych tytułów.

Na stosowne zapowiedzi musimy zaczekać, ale możliwe, że przynajmniej jedna pozycja zostanie ujawniona już jutro – Microsoft szykuje dla graczy pierwszą imprezę w 2021 roku.

Źródło: Twitter: ign_korea

Tagi: Square Enix xbox Xbox Game Pass xbox One xbox series x|s