Iza Łęcka Iza Łęcka 01.04.2021 08:54
Outriders od dzisiaj w Xbox Game Pass
1899V

Outriders od dzisiaj w Xbox Game Pass. Znamy czas startu rozgrywki

Najnowsza gra polskiego People Can Fly od dzisiaj jest dostępna w usłudze Amerykanów. Po zapoznaniu się z demem przyszedł czas na sprawdzenie pełnej zawartości strzelanki - deweloperzy przedstawili czas globalnej premiery, ale pierwsi gracze już rozpoczęli zabawę.

Po serii przecieków dotyczących zawitania najświeższej pozycji People Can Fly w abonamencie Xboksa, Microsoft potwierdził nowinę – Outriders zasili katalog Xbox Game Pass od dnia premiery, co dla wielu entuzjastów marki okazało się bardzo dobrą wiadomością.

Pozycja Polaków dzisiaj zadebiutuje, dzięki czemu możemy potwierdzić, że subskrybenci usługi oraz inni gracze wkroczą w mroczny świat science fiction, gdzie członkowie niebezpiecznej misji wyruszają na odległą planetę Enoch. Doskonale wyszkoleni żołnierze na nieznanych terenach doświadczają jednak nieprzewidzianej katastrofy.

Outriders należy do wielu propozycji, które w tym tygodniu znalazły się w Xbox Game Pass. Od kilku tygodni trwała niezwykle rozbudowana kampania promocyjna looter shootera: udostępniono klimatyczny zwiastun, deweloperzy odnieśli się do kwestii zawartości w wersji podstawowej gry oraz ewentualnych DLC, a wcześniej sympatycy strzelania mogli przetestować demo. Twórcy udostępnili właśnie konkretne godziny premiery dla poszczególnych regionów świata, choć entuzjaści konsolowej rozgrywki już mogą sprawdzać pozycję.

Start serwerów dla graczy PC został przewidziany na godzinę 18:00:

Przed wyruszeniem w misję w Outriders zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Źródło: Twitter: Outriders

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix