Iza Łęcka Iza Łęcka 25.03.2021 09:44
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Switch vs. PS4
1090V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na na pierwszym porównaniu – Switch vs. PS4

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 w niedalekiej przyszłości znajdzie się na Nintendo Switchu, dlatego możemy już sprawdzić wstępne porównanie zestawu z wcześniej wydaną wersją. Gra na hybrydowym sprzęcie prezentuje się całkiem dobrze.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 jeszcze w tym tygodniu wyląduje na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Wczoraj poznaliśmy ulepszenia przygotowane dla konsoli Sony, tymczasem Activision powinno wkrótce przedstawić szczegóły dotyczące wydania na Nintendo Switcha. Przypomnijmy, że miesiąc temu udostępniono gameplay z rzeczonej wersji.

W Sieci zawitało natomiast pierwsze porównanie oprawy, które potwierdza, że Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na hybrydowej platformie Japończyków będzie charakteryzował się mniejszą rozdzielczością, a na mapach zabraknie niektórych efektów. Pozycja nie prezentuje się jednak najgorzej w zestawieniu z produkcją przygotowaną dla PlayStation 4.

Nie ulega wątpliwości, że najważniejszym aspektem odświeżonych odsłon kultowej serii będzie płynność, która musi stać na wysokim poziomie, by użytkownicy bez przeszkód wykonywali kolejne tricki. Jeśli planujecie ogrywać Tony'ego na Switchu, nie powinniście się martwić o prezentację pozycji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions