Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2021 20:07
Tony Hawk's Pro Skater 1+ 2 Switch
961V

Tony Hawk's Pro Skater 1+ 2 na pierwszej rozgrywce z Nintendo Switcha. Gameplay wygląda dobrze

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zmierza na Nintendo Switcha i już dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy gameplay z nowej wersji. Tytuł wygląda nieźle, ale oczywiście ze względu na słabszą specyfikację platformy, twórcy musieli pokusić się o kilka zmian w oprawie.

Activision potwierdziło dzisiaj wydanie Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na trzy kolejne platformy i choć nie znamy daty premiery na Nintendo Switcha, to już teraz możemy sprawdzić, jak produkcja wygląda na hybrydowej platformie Japończyków.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ma trafić na konsolę Nintendo jeszcze w tym roku, a patrząc na poniższy materiał możemy śmiało przypuszczać, że debiut jest niezagrożony i wydawca chce wrzucić pozycję w odpowiednim momencie.

Tytuł na Nintendo Switchu wygląda dobrze. Nie możemy jeszcze potwierdzić szczegółów dotyczących płynności animacji, ale mam wrażenie, że deweloperzy celują w 60 klatek na sekundę.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 jest kolejną z produkcji Activision, która w niedalekiej przyszłości trafi na Nintendo Switcha. Wydawca w zeszłym tygodniu zapowiedział wrzucenie na ten sprzęt najnowszą przygodę Crasha.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision gameplay Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions