Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na PS5 i Xbox Series X|S w ramach płatnej aktualizacji. Gra zmierza na Switcha

Gry
2285V
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na PS5 i Xbox Series X|S w ramach płatnej aktualizacji. Gra zmierza na Switcha
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 17:14

Nie musieliśmy długo czekać na zapowiedź nowych wersji Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Produkcja zmierza na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz Nintendo Switcha. Na dobry początek poznaliśmy szczegóły, a nawet możemy spojrzeć na zwiastun.

Z samego rana informowaliśmy o ciekawej rozmowie na Twitterze, w której Tony Hawk prosi Crasha o pomoc w dostarczeniu Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na nowe platformy, a teraz możemy potwierdzić szczegóły. Produkcja zmierza na trzy kolejne urządzenia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 od 26 marca będzie dostępny na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, a jeszcze w 2021 roku odbędzie się premiera na Nintendo Switchu. Trzeba to jednak podkreślić – w tym wypadku nie wszyscy gracze mogą liczyć na bezpłatną aktualizację, która zostanie udostępniona w przypadku Crasha 4.

Posiadacze standardowego wydania Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z PlayStation 4 lub Xboksa One zapłacą 10 dolarów, by odblokować edycję na PlayStation 5 lub Xboksy Series X|S. Aktualizacja będzie dostępna za darmo dla klientów wersji Digital Deluxe.

„Posiadacze wersji cyfrowej mogą płatnie uaktualnić grę do zestawu Cross-Gen Deluxe Bundle, otrzymując wszystkie dodatkowe funkcje. Ulepszenie obejmuje dostęp do sekretnego zawodnika – Rippera (znanego również jako niesławna maskotka firmy Powell-Peralta), sprzętu retro do zastosowania w trybie Create-A-Skater oraz skórek w stylu retro dla Tony'ego Hawka, Steve'a Caballero i Rodneya Mullena. Z kolei fanom, którzy posiadają cyfrową wersję Deluxe gry na PlayStation 4 i Xbox One, Activision zapewni bezpłatną aktualizację do nowej generacji (z wyjątkiem Japonii) dnia 26 marca.”

Activision potwierdziło również, że posiadacze fizycznego wydania THPS 1+2 na PS4 mogą liczyć na bezpłatną aktualizację – pliki pobierzemy z PSN. Klienci pudełkowego wydania na Xboksa One będą musieli zapłacić.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na mocniejszych konsolach zapewni „szereg ulepszeń”, między innymi: 120 FPS przy 1080P, natywne 4K przy 60 FPS czy też dźwięk przestrzenny.

„Oprawa w wysokiej jakości zostanie udostępniona w aktualizacji nowej generacji gry Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2. To wyjątkowe usprawnienie pozwoli graczom cieszyć się ostrzejszymi dynamicznymi cieniami, odbiciami i efektami flary soczewek, a także ulepszonymi teksturami zawodników na konsolach nowej generacji.”

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper