Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.03.2021 13:06
doom eternal
1201V

DOOM Eternal otrzyma kontynuację. id Software ma jeszcze dużo do opowiedzenia

id Software potwierdziło, że w przyszłości zajmą się tworzeniem nowych części do serii DOOM.

Zakochaliście się w bardzo ciepło przyjętym przez graczy, jak i recenzentów Doom Eternal? Mam dla Was dobrą wiadomość! id Software ma zamiar w dalszym ciągu rozwijać markę i tworzyć nowe części marki.

Niedawno amerykańscy twórcy dostarczyli na rynek dodatek zatytułowany Ancient God Part 2, który, podobnie jak i podstawka, również spotkał się z pozytywnym odzewem. W wywiadzie dla 3D Jugeos producent DOOM Eternal, Marty Stratton, zaznaczył, że nadał on spójność historii, którą zapoczątkował Doom (2016):

Dzięki temu DLC w końcu zamknęliśmy pewny rozdział. Wciąż jest wiele historii, które można opowiedzieć w uniwersum Doom, ponieważ zbudowaliśmy wszechświat głębszy niż kiedykolwiek. W tym wszechświecie jest tak wiele gier do zrobienia. Więc nie, to nie koniec Doom, to jedynie koniec pewnej sagi Slayera. 

Tak jak wspomniał wyżej Marty Stratton, Slayer może odejść na zasłużoną emeryturę, a jego miejsce zajmie jakiś inny bohater, który będzie musiał uporać się z bestiami z piekła. Na więcej szczegółów przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać.

 

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/78326/doom-eternal-isnt-the-last-id-has-many-other-stories-to-tell/index.html

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software