Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2021 15:37
Super Bomberman R Online
590V

Super Bomberman R Online już nie tylko dla Stadii. Gra będzie wkrótce dostępna za darmo na konsolach i PC

Konami właśnie zapowiedziało koniec ekskluzywności dla Super Bomberman R Online. Tytuł jest aktualnie dostępny wyłącznie na Stadii, ale już wkrótce trafi także na konsole oraz komputery osobiste.

Konami już wkrótce wrzuci Super Bomberman R Online na PlayStation 4, Xboksa One, komputery osobiste i dzięki wstecznej kompatybilności również na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S. Japońska korporacja właśnie potwierdziła, że tytuł zbliża się do kolejnych platform.

Super Bomberman R Online otrzyma pełne wsparcie cross-platformowej rozgrywki i według redakcji Gematsu – Japończycy zdecydują się na model biznesowy free-2-play. Wersja na Stadię jest dostępna w ramach F2P od stycznia.

Tytuł powinien zainteresować fanów marki, ponieważ Super Bomberman R Online w swoim czasie zebrało wiele pochwał – największym problemem okazała się ekskluzywność. Deweloperzy zapewnili dynamiczny battle royale, który został dobrze wdrożony w realia uniwersum.

W najbliższym czasie otrzymamy możliwość zapoznania się z Super Bomberman R Online i mam wrażenie, że połączenie cross-playu z free-2-play może sprawić, że pozycją zainteresuje się wielu graczy.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/03/super-bomberman-r-online-coming-to-ps4-xbox-one-switch-and-pc-as-a-free-to-play-title

Tagi: Konami Super Bomberman R Super Bomberman R Online