Super Bomberman R Online

Super Bomberman R Online

4,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS 4.0
PC 4.0
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
01.09.2020
Europa:
01.09.2020
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
01.09.2020
Europa:
01.09.2020

Super Bomberman R Online - opis gry

Super Bomberman R Online to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się najpierw na Google Stadia, a później trafił też na inne platformy.

Rozgrywka - Super Bomberman R Online

Super Bomberman R nawiązuje do klasycznych odsłon popularnej w swoim czasie serii Bomberman. Rozgrywka wygląda podobnie: wcielamy się w tytułową postać, której specjalną umiejętnością jest to, że potrafi podkładać bomby. Bomberman przeczesuje kolejne labirynty i podkłada bomby próbując wyeliminować naprzykrzające się niespodzianki. Rozgrywka z czasem urozmaicana jest na różne sposoby, np. pojawiają się magnesy przyciągające zastawione przez nas ładunki wybuchowe.

Na planszach znajduje się sporo zniszczalnych elementów otoczenia. Niszcząc je możemy dokopać się do dopałek, które w ten lub inny sposób ułatwiają nasze zmagania (pozwalają między innymi podkładać większą liczbę bomb czy zwiększają obszar rażenia). Na eksplozję  bomb musimy jednak uważać - jeśli nie będziemy wystarczająco uważni, stracimy jedno z żyć.

Produkcja oferuje kilka wariantów rozgrywki. Główną atrakcją w Super Bomberman R Online jest tryb Battle 64, w którym rywalizować może aż 64 graczy jednocześnie. Pod względem zasad i założeń przypomina on battle royale (w Battle 64 także zmniejsza się obszar, na którym toczymy boje). 

Oprócz tego dostępny jest też Standard dla szesnastu osób oraz Grand Prix, w którym dwie trzyosobowe drużyny walczą o punkty.

W wersji na platformę Google Stadia zaimplementowano funkcję Crowd Play. Gracze mogą dołączać do sesji z ulubionymi streamerami po wciśnięciu stosownego linku podczas let’s playa.

Gra oferuje ponadto rozbudowane opcje kustomizacji. Wygląd naszych podopiecznych (postacie znane z innych odsłon serii oraz tytułów Konami) można modyfikować rozmaitymi akcesoriami, kostiumami itd., by wyróżnić się z tłumu.

Na konsolach i PC Super Bomberman R Online dostępny był jako F2P.

Wideo - Super Bomberman R Online

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper