Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2021 13:56
Samurai Shodown
719V

Samurai Shodown już działa w 120 klatkach na Xboksach Series X|S. Wielki patch trafił do gry

Samurai Shodown to kolejna produkcja oferująca rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę na Xboksach Series X|S. Aktualizacja powinna trafić do gry w połowie miesiąca, ale najwidoczniej deweloperzy zakończyli już prace i postanowili opublikować patch przed czasem.

Na początku roku SNK zapowiedziało pełne wykorzystanie mocy Xboksów Series X|S w Samurai Shodown i bezpłatna aktualizacja powinna trafić do gry 16 marca. Możemy podejrzewać, że twórcy zakończyli prace nad łatką, więc zdecydowali się opublikować patch przed czasem.

Deweloperzy najwidoczniej postanowili połączyć wsparcie dla nowych Xboksów z dużą aktualizacją – patch 2.10 oferuje zmiany balansu we wszystkich postaciach oraz nawet zadbano o zupełnie nową mechanikę zatytułowaną Guard Crush. Kompletne informacje dotyczące odświeżenia bohaterów znajdziecie w przygotowanym dokumencie.

Łatka zajmuje około 27GB i oferuje także oczekiwane przez posiadaczy nowych Xboksów wsparcie rozgrywki w 120 klatkach na sekundę. Jest to kolejna produkcja, która oferuje większą płynność animacji na Xboksach Series X|S. Gracze skorzystają ze Smart Delivery, więc przeniosą produkcję ze wszystkimi kupionymi DLC z Xboksów One.

Sprawdźcie naszą recenzję Samurai Shodown.

Źródło: Twitter: SNKPofficial

Tagi: Athlon Games Samurai Shodown (2019) SNK