Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 14:25
Samurai Shodown (2019)
665V

Samurai Shodown na Xbox Series X|S w 120 fps. Twórcy zapowiadają pełne wsparcie

SNK kontynuuje dobrą passę i deweloperzy właśnie potwierdzili kolejną ważną wiadomość. Samurai Shodown już w marcu zawędruje na Xboksy Series X|S i tytuł zaoferuje pojedynki w 120 klatkach na sekundę.

Samurai Shodown (2019) trafiło już na PlayStation 4, Xboksa One (2019), Nintendo Switcha i PC (2020), ale deweloperzy chcą wykorzystać moc nowych platform i przenoszą produkcję na Xboksy Series X|S. Właśnie potwierdzono szczegóły nowego wydania i tytuł będzie dostępny jeszcze w tym roku finansowym.

Ulepszona wersja bijatyki SNK zadebiutuje na Xboksach Series X|S już 16 marca i gracze mogą w tym wypadku liczyć na wsparcie 120 klatek na sekundę. Jeśli posiadacie pozycję na Xboksie One, to skorzystacie z funkcji Smart Delivery i przeniesiecie na nową generację grę oraz wszystkie wcześniej kupione rozszerzenia.

Jest to na pewno dobra okazja dla graczy, którzy posiadają już produkcję, a teraz otrzymają możliwość sprawdzenia, jak wygląda różnica w przypadku zabawy w 120 fps. Będzie to bodajże pierwsza bijatyka, która zadziała w takiej płynności na konsolach Microsoftu.

SNK w ostatnich dniach pokazało pierwszą postać z The King of Fighters XV oraz zapowiedziało The King of Fighters 2002: Unlimited Match.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Athlon Games Samurai Shodown (2019) SNK