Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.02.2021 17:17
horizon
2902V

Horizon Forbidden West i GhostWire: Tokyo w 2021 roku. Reklama Sony nie pozostawia złudzeń

Sony promuje PlayStation 5 dwoma premiera, które odbyć mają się jeszcze w tym roku - mowa tutaj o Horizon Forbidden West oraz GhostWire: Tokyo.

Przedwczoraj pojawiły się doniesienia, jakoby Horizon Forbidden West miało nie pojawić się w 2021 roku. Plotkę w świat puścił pewien Rosjanin, który przewidział, iż przygoda Alloy trafi na komputery osobiste. Tym razem - prawdopodobnie - racji nie ma.

Sony stopniowo usuwało nazwy danych tytułów ekskluzywnych ze swoich reklam, które miały promować PlayStation 5. W ten sam sposób dano nam jasno do zrozumienia, że God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) czy Gran Turismo 7 nie pojawi się w najbliższych 9 miesiącach na rynku.

Gdyby japońska korporacja wiedziała, że Horizon Forbidden West nie trafi w ręce posiadaczy PS5, to na pewno nie publikowałoby takich bannerów, jak ten, który zaraz zauważycie.

Są w nim dwa interesujące szczegóły. Nowa przygoda rudowłosej wojowniczki nie jest już opisywana jako "(2021)", tylko "(late 2021". Ponadto, Sony ma w planach wypuszczenie w tym roku także GhostWire: Tokyo, które jak na razie jest zagadką. Możemy więc być pewni, że na kolejnym pokazie Japończycy przedstawiają dwie ww. produkcje. Do grudnia pozostało jeszcze sporo czasu, więc gameplay z nowego Horizona możemy równie dobrze otrzymać nawet w drugiej połowie 2021 roku.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/playstation-ads-suggest-horizon-2-is-still-on-track-for-late-2021/

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment