Horizon: Forbidden West nie zadebiutuje w 2021 roku? Anton Logvinov nie pozostawia złudzeń

Plotka
2511V
Horizon: Forbidden West nie zadebiutuje w 2021 roku? Anton Logvinov nie pozostawia złudzeń
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 13:50

Anton Logvinov, który jako pierwszy zapowiedział premierę Horizon Zero Dawn na PC, teraz wypowiedział się na temat Horizon: Forbidden West. Jego zdaniem pozycja Guerrilla Games dołączy do wielkich produkcji, które nie zadebiutują w 2021 roku.

Sony w tym tygodniu opóźniło premierę Gran Turismo 7 na 2022 rok, a jednocześnie Jim Ryan dość niejednoznacznie wypowiedział się między innymi o Horizon: Forbidden West. Bardziej dokładny w temacie premiery był Anton Logvinov, który zwiastuje kolejne opóźnienie.

Informator jako pierwszy zapowiedział premierę Horizon Zero Dawn na PC, a teraz wypowiedział się na temat kolejnych ruchów Guerrilla Games. Jeden z graczy narzekał, że już na początku roku opóźniono kilka dużych tytułów i na jego wiadomość znacząco odpowiedział Anton: „Do tej listy dodałbym też Horizon”.

Nie jest to jeszcze w żaden sposób potwierdzone, ale Anton Logvinov udowodnił, że posiada dobre dojścia do pracowników z Guerrilla Games. Jak wiadomo Horizon: Forbidden West wciąż nie posiada ostatecznej daty premiery.

Trzeba zaznaczyć, że Jim Ryan w trakcie ostatniego wywiadu nie potwierdził premiery nowej przygody Aloy w 2021 roku, ale Sony „ma całkiem dobre przeczucia” w temacie tej pozycji.

Źródło: Twiter: alogvinov

Komentarze (128)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper