Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 17:41
Returnal PS5
1343V

Returnal na tajemniczym zwiastunie. Sony promuje ekskluzywną grę z PS5

Jeszcze przed nadciągającym State of Play otrzymaliśmy nowy zwiastun z Returnal. Materiał przygotowany przez deweloperów potrafi zaintrygować, ale można odnieść wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami.

W 2021 roku nadal nie doczekaliśmy się głośnych, ekskluzywnych hitów od Sony, ale Returnal będzie pierwszą produkcją przygotowaną na zlecenie japońskiej korporacji i premiera gry odbędzie się już w kwietniu.

To właśnie z tego powodu możemy sprawdzić świeży zwiastun, na którym główna bohaterka doświadcza tajemniczych wizji? Trailer jest bardzo tajemniczy, ale odnoszę wrażenie, że właśnie w taki sposób będzie przedstawiona fabuła Returnal. Twórcy dotychczas nie powiedzieli za wiele na temat opowieści, ale w samej grze na pewno znajdzie się historia, która będzie zachęcała graczy do kolejnych sesji.

Returnal został zaprezentowany jeszcze przed State of Play, więc jutro zobaczymy konkretny gameplay, który przedstawi założenia tytułu i przygotuje śmiałków na premierę? Możemy podejrzewać, że Sony w następnych tygodniach będzie często opowiadać o tej pozycji.

Gra Housemarque powinna zainteresować szczególnie fanów studia, ponieważ twórcy pierwszy raz mają zapewnić propozycję o większej skali – w swoim czasie twórcy wspominali o rozwijaniu tytułu z segmentu AAA.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment