Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2021 16:04
Returnal
1899V

Returnal nie zadebiutuje na PS5 w marcu. Sony przedstawiło nową datę premiery

Najnowsza, ekskluzywna produkcja Sony nie zadebiutuje w terminie. Japoński producent i wydawca właśnie opóźnił debiut Returnal. Gra ma na szczęście nową datę premiery i tytuł zadebiutuje jeszcze w 2021 roku.

Nie mamy najlepszych informacji dla graczy, którzy czekają na nowe, ekskluzywne gry na PlayStation 5. Returnal nie zadebiutuje 19 marca i na 50 dni przed wskoczeniem pozycji na nasze konsole poznaliśmy nową datę premiery – według przedstawionych informacji, pozycja będzie dostępna 30 kwietnia 2021 roku.

Nie mówimy tutaj o znaczącym opóźnieniu (takie zaliczył między innymi Hogwarts Legacy oraz Gollum), ale mimo wszystko szkoda, ponieważ w 2021 roku wciąż brakuje nam dużych pozycji na wyłączność, dla których warto było kupić nowe konsole.

Twórcy wykorzystają dodatkowy czas, by zapewnić oczekiwaną jakość. W następnych tygodniach powinniśmy spojrzeć na nowe materiały z gry, które pozwolą dokładnie poznać koncepcję wykreowaną przez Housemarque. Dotychczas zobaczyliśmy między innymi ciekawy zwiastun.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment