Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2021 15:43
Xbox Wireless Headset
2832V

Xbox Wireless Headset dostępny w Polsce. Słuchawki w dobrej cenie

Już w przyszłym miesiącu zadebiutują oficjalne słuchawki Microsoftu. Xbox Wireless Headset wylądował w polskim sklepie i urządzenie możemy kupić w przedsprzedaży. Będzie to dobra opcja dla wiernych fanów amerykańskiej korporacji.

Xbox Wireless Headset został zaprezentowany w zeszłym tygodniu. Są to oficjalne słuchawki Microsoftu, które podłączymy do Xboksów Series X|S, Xboksa One lub komputerów osobistych. Firma postawiła na ciekawą konstrukcję i sprzęt ma zapewnić „najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku”.

Urządzenie zostało szybko wyprzedane w sklepie Microsoftu, więc część graczy wysłało do naszej redakcji pytania – czy w najbliższym czasie pojawi się nowa dostawa? Nie możemy jeszcze potwierdzić informacji od Microsoftu, ale Xbox Wireless Headset pojawił się w RTV Euro AGD:

Wkrótce powinny pojawić się pierwsze recenzje Xbox Wireless Headset. Aktualnie możemy jedynie zauważyć, że urządzenie zostało ujawnione w zeszłym roku – firma pokazała sprzęt na jednym z materiałów. Był to kolejny ciekawy Easter Egg przygotowany przez korporacje.

Źródło: https://kolekcjonerki.com/przedmiot/akcesorium/bezprzewodowy-zestaw-sluchawkowy-do-konsoli-xbox/

Tagi: Microsoft Xbox xbox one xbox series x|s Xbox Wireless Headset