Xbox Wireless Headset został pokazany w październiku. Sprawdźcie unboxing słuchawek

News
1366V
Xbox Wireless Headset został pokazany w październiku. Sprawdźcie unboxing słuchawek
Wojciech Gruszczyk | 16.02.2021, 20:30

Microsoft oficjalnie zaprezentował dzisiaj Xbox Wireless Headset, ale okazuje się, że urządzenie zostało pierwszy raz pokazane w październiku ubiegłego roku. Na jednym ze zwiastunów mogliśmy spojrzeć na sprzęt. Zobaczcie pełen unboxing.

Amerykańska korporacja zaskoczyła ujawniając Xbox Wireless Headset, ale trzeba przyznać, że Microsoft powinien przedstawić swój headset już w zeszłym roku. Na szczęście sprzęt trafi na rynek już w przyszłym miesiącu, więc na pewno wielu graczy zainteresuje się propozycją.

Ekipa Xbox On posiada już w swojej redakcji urządzenie i możemy spojrzeć na oficjalny unboxing – w samym pudełku nie znajdziemy wielu elementów. Słuchawki łączą się z konsolami bez adaptera, więc w zestawie znajdziemy tylko przewód do ładowania.

Materiał jest ciekawy, ponieważ pozwala dokładnie zerknąć na wszystkie elementy urządzenia, a dziennikarz Xbox On pokazuje nawet mikrofon czy też system odpowiedzialny za dostosowanie dźwięku.

Pewną ciekawostką dotyczącą Xbox Wireless Headset jest fakt, że Microsoft zaprezentował headset już w październiku – mogliśmy go zobaczyć na zwiastunie „Power Your Dreams”. Firma już drugi raz (identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku Xboksa Series S) przemyca w swoich materiałach ciekawe Easter Eggi.

Źródło: YouTube.com Żbiku - dzięki za link!

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper