Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2021 11:32
Pętla Vega
10346V

Pętla na Netflix. Film Patryka Vegi z szybką premierą

Jeszcze w tym tygodniu widzowie platformy Netflix zapoznają się z kolejną produkcją Patryka Vegi. Znany reżyser tym razem zaproponuje widzom „Pętlę” – jest to najnowsza propozycja twórcy, która kilka miesięcy temu debiutowała w kinach.

„Pętla” zadebiutowała 4 września i w tym wypadku reżyser zaproponował widzom film fabularny prezentujący seksaferę z udziałem agentów CBŚ. Po debiucie informowaliśmy o świetnych wynikach produkcji w kinach, ale najwidoczniej nadszedł czas na udostępnienie historii kolejnym widzom.

Patryk Vega ponownie zaproponuje swoją opowieść klientom platformy Netflix i 20 lutego „Pętla” trafi na serwery. Będzie to na pewno dobra okazja dla widzów, którzy nie chcieli wybrać się do kin, a mają ochotę na trochę polskiej rozrywki.

Jeszcze nie miałem okazji zobaczyć „Pętli”, ale w swoim czasie takimi słowami film podsumował Jędrzej – przeczytajcie całą recenzję:

„Pętla jest takim samym filmem Patryka Vegi, jak zdecydowana większość dzieł tego twórcy – nudnym, chaotycznym i słabo zrealizowanym”

Nie wiem, czy te słowa mogą kogoś zachęcić, ale biorąc pod uwagę, że produkcje Vegi niemal stale notują świetne wyniki, to pewnie znajdą się chętni na taką przyjemność.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/petla-kolejny-film-patryka-vegi-w-tym-tygodniu-na-netflix-2021-02-19

Tagi: netflix Patryk Vega Pętla