Ratchet & Clank: The Life Of Pie z niespodziewaną premierą! Sony szykuje serial? Odcinek trafił do Sieci

Filmy i seriale
1513V
Ratchet & Clank: The Life Of Pie z niespodziewaną premierą! Sony szykuje serial? Odcinek trafił do Sieci
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 20:09

Gracze z Kanady niespodziewanie natrafili na „Ratchet & Clank: The Life Of Pie”. Produkcja nie została w żaden sposób zapowiedziana, nie była promowana, a pojawiła się w jednej ze stacji telewizyjnych. Fani wrzucili odcinek do Sieci.

„Ratchet & Clank: The Life Of Pie” to 23-minutowy epizod serialu, który został przygotowany przez Mainframe Studios, jednak tak naprawdę produkcja nie została w żaden sposób zapowiedziana. Propozycja pojawiła się w Kanadzie.

Projekt wygląda niczym pilotażowy odcinek, który ma sprawdzić, czy opowieść zaprezentuje oczekiwaną jakość. W tytule występują wszyscy znani aktorzy, których mogliśmy usłyszeć w filmie kinowym z 2016 roku.

Trudno jednak powiedzieć, dlaczego „Ratchet & Clank: The Life Of Pie” został właśnie wyemitowany i czy jest to początek całej serii? W Sieci pojawiają się różne komentarze, a nie brakuje opinii, według których może to być historia zlecona przez Sony.

W taki sposób japoński producent mógłby w świetny sposób wprowadzić graczy w historię z Ratchet & Clank: Rift Apart, ale raczej nie możemy liczyć, że właśnie teraz jesteśmy świadkami takiej sytuacji – to prawdopodobnie zupełnie nowa propozycja, która nie zostanie połączona z najnowszą grą Insomniac Games.

Sytuacja jest naprawdę zaskakująca... Poniżej możecie zobaczyć „Ratchet & Clank: The Life Of Pie”. Warto przypomnieć, że Sony wczoraj podało cenę i datę premiery Ratchet & Clank: Rift Apart.

Źródło: Twitter: VtnVivi

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper