Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2021 17:05
Ratchet & Clank Rift Apart art
3784V

Ratchet & Clank: Rift Apart ma datę premiery! Znamy ceny ekskluzywnej gry z PS5

Sony właśnie potwierdziło datę premiery Ratchet & Clank: Rift Apart. Gra niestety nie zadebiutuje w najbliższych tygodniach, więc gracze będą zmuszeni zaczekać na oczekiwaną produkcję z PlayStation 5. Firma jednak potwierdza pełną ekskluzywność.

Już kilka godzin temu pojawiły się plotki, według których Sony wkrótce przedstawi datę debiutu Ratchet & Clank: Rift Apart i właśnie poznaliśmy szczegóły. Niestety, nie potwierdziły się wcześniejsze informacje i tytuł nie zostanie wydany w „oknie premiery PS5”.

Ratchet & Clank: Rift Apart zadebiutuje 11 czerwca. Sony postanowiło przygotować dwie wersje gry – za 339 zł kupimy standardowe wydanie, a na 389 zł została wyceniona wersja „Deluxe”, która zawiera:

  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Pięć zestawów pancerza
  • Pakiet naklejek do trybu fotograficzne
  • 20 szt. rarytanium*
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Cyfrowy artbook

Studio potwierdza, że Ratchet & Clank: Rift Apart oferuje samodzielną historię, więc będzie to świetna opcja dla nowych graczy, by zapoznać się z serią, ale także wieloletni fani znajdą w pozycji wiele powiązań do poprzednich odsłon.

Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe na pozycję Insomniac Games, to otrzymacie strój Carbonox z Ratchet & Clank: Going Commando (2003) oraz wcześniej odblokujecie retro-blaster z Ratchet & Clank (2016). Wspomniany strój został teraz dopracowany i będzie odbijał efekty w czasie rzeczywistym (ray tracing).

Ratchet & Clank Rift Apart strój

Tak prezentuje się okładka:

Ratchet & Clank Rift Apart okładka

Ratchet & Clank Rift Apart - 1 wydanie

Ratchet & Clank Rift Apart - 2 wydanie

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/02/11/ratchet-clank-rift-apart-arrives-on-ps5-june-11/

Tagi: Insomniac Games ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment