The Division 2 otrzyma kolejne dodatki. Ubisoft potwierdza prace nad nowościami

News
1523V
The Division 2 otrzyma kolejne dodatki. Ubisoft potwierdza prace nad nowościami
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 18:18

Ubisoft Massive właśnie potwierdziło prace nad kolejnymi dodatkami do The Division 2. Jeszcze w 2021 roku zadebiutują następne rozszerzenia, które pozwolą graczom wziąć udział w nowych wyzwaniach. Twórcy będą pracować jednocześnie nad przynajmniej trzema grami.

Zapowiedź gry z uniwersum Star Wars od Ubisoftu ucieszyła wielu graczy, ale część fanów The Division obawiało się, że jest to jednocześnie koniec tego IP. Na szczęście już ostatnio wydawca potwierdził, że studio planuje rozwijać pozycję i teraz otrzymaliśmy potwierdzenie od samych deweloperów.

Twórcy zdradzają, że jeszcze w 2021 roku w The Division 2 pojawi się nowa, dodatkowa zawartość, więc możemy liczyć, że agenci wyruszą na kolejne misje. Studio dziękuje także za duże wsparcie:

„Dziś z radością potwierdzamy, że dodatkowa zawartość do The Division 2 zostanie wydana jeszcze w tym roku! To wasza nieustająca pasja i wsparcie pozwoliło nam na dalsze rozwijanie doświadczenia The Division 2 i nie możemy Wam za to wystarczająco podziękować”

W opublikowanej wiadomości deweloperzy potwierdzają również, że odkryli problemy z działaniem The Division 2 i zajmują się wyeliminowaniem błędów. Studio poprawi również jakość grafiki na PlayStation 5 – wspominaliśmy o niedociągnięciach, które pojawiły się po ostatniej, next-genowej aktualizacji.

W tej sytuacji Ubisoft Massive pracuje jednocześnie nad Tom Clancy's The Division 2, Avatarem oraz pozycją ze świata Star Wars. Jest to pewnie duże studio, które jednocześnie współpracuje z deweloperami z całego świata.

Źródło: Twitter: TheDivisionGame

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper