Iza Łęcka Iza Łęcka 10.02.2021 08:56
Star Wars Ubisoft
1231V

Star Wars od Ubisoftu będzie „przełomowy”, ale zadebiutuje za kilka lat. The Division dalej będzie rozwijane

Ubisoft nie zamierza rezygnować z marki The Division. Francuska korporacja potwierdziła, że prace nad tytułem ze świata Gwiezdnych wojen znajdują się w bardzo wczesnej fazie produkcji. Wcześniej na rynku zadebiutuje Avatar.

W styczniu Lucasfilm Games potwierdziło współpracę z Ubisoftem, jednak fani kasowego uniwersum, którzy zacierali rączki na kolejną produkcję spod szyldu Gwiezdnych wojen muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem Star Wars od twórców serii The Division zadebiutuje w następnych latach. Gra znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac:

„Jesteśmy na wczesnym etapie rozwoju gry Star Wars. Projekt będzie prowadzony przez nasze studio Massive, które wykorzysta najnowocześniejszą technologię, w tym silnik Snowdrop, aby dostarczyć przełomową przygodę Star Wars” – stwierdził, podczas telekonferencji przedstawiającej wyniki finansowe Ubisoftu, Yves Guillemot.

Co więcej, Francuzi nie zamierzają rezygnować z The Division, więc oficjalnie Ubisoft Massive będzie prowadził przynajmniej trzy projekty – sieciową strzelankę, Star Wars, jednak nie możemy zapomnieć o pozycji w uniwersum Avatara. Wciąż tajemniczy tytuł ze świata tworzonego przez Jamesa Camerona zadebiutuje do 31 marca 2023 roku. Dopiero w następnych latach na rynku znajdzie się pozycja rozwijająca Gwiezdne wojny.

„Jeżeli chodzi o The Division, musicie wiedzieć, że studio Massive jest dużym zespołem i współpracuje z wieloma zespołami na całym świecie - wieloma wewnętrznymi studiami - więc więcej w temacie The Division zobaczycie w tym roku oraz w kolejnych latach”.

Dodajmy, że Ubisoft ujawnił rekordowe wyniki finansowe, które zostały osiągnięte dzięki znakomitej dyspozycji Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ubisofts-groundbreaking-star-wars-game-is-in-the-early-stage-of-development/

Tagi: avatar star wars the division Ubisoft