Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2021 19:37
Epic Games Store Spring Showcase
898V

Epic Games Store Spring Showcase. Oglądajcie z nami prezentację ekskluzywnych gier

Epic Games już dzisiaj przedstawi produkcje, które zadebiutują w ekskluzywnej formie na platformie twórców Fortnite. Podczas wydarzenia powinniśmy spojrzeć na przynajmniej kilka ciekawych tytułów. Zamierzacie obserwować show? Zapraszamy do wspólnego oglądania Epic Games Store Spring Showcase.

Epic Games na początku tygodnia zaprosiło graczy na Epic Games Store Spring Showcase. Jest to ciekawe wydarzenie, ponieważ podczas konferencji powinniśmy zobaczyć kolejną falę ekskluzywnych gier przygotowywanych przez znane studia. Twórcy Fortnite często dbają o czasową wyłączność, ale nawet w tej sytuacji warto sprawdzić, jakie pozycje będą w najbliższym czasie dostępne na platformie Epica.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że według plotek – dzisiaj nie zobaczymy wszystkich „exów” na 2021 rok oferowanych przez Epic Games. Firma ma w następnych miesiącach częściej spotykać się z fanami, by zapowiadać pozycje, które następnie trafią na Epic Games Store.

Warto przypomnieć, że na liście ekskluzywnych propozycji znajdują się między innymi 2 gry Remedy oraz nowe produkcje Playdead oraz genDesign.

Epic Games Store Spring Showcase rozpocznie się o godzinie 20:00.

Źródło: Epic Games

Tagi: Epic Games konferencja prezentacja The Epic Games Store Spring Showcase