Epic Games zaprasza na pokaz i wielką promocję. Zobaczymy nowe gry i kupimy produkcje w lepszych cenach

News
1560V
Epic Games zaprasza na pokaz i wielką promocję. Zobaczymy nowe gry i kupimy produkcje w lepszych cenach
Wojciech Gruszczyk | 08.02.2021, 17:38

Epic Games właśnie zapowiedziało The Epic Games Store Spring Showcase and Sale, które odbędzie się już w tym tygodniu. Firma chce przedstawić nowe produkcje, a jednocześnie zaprosi graczy do kupowania tytułów ze swojego sklepu.

Kilka godzin temu zapowiadaliśmy ofensywę Epic Games i najwidoczniej już wkrótce usłyszymy o nowych grach zmierzających na rynek. Korporacja właśnie zapowiedziała wielkie wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy czwartek.

11 lutego będziemy świadkami „wiosennej prezentacji”, podczas której zobaczymy kilka nowych zapowiedzi, a także zostanie przedstawiony gameplay z wcześniej ujawnionych tytułów. Na imprezie nie zabraknie deweloperów, którzy będą opowiadać o swoich pozycjach, które trafią pewnie wyłącznie na Epic Games Store.

Jednocześnie w czwartek ruszy nowa promocja, dzięki której kupimy w promocji kilka gier. Aktualnie potwierdzono następujące pozycje: Star Wars: Squadrons (-40%), SnowRunner (do -40%), Cyberpunk 2077 (-10%), Assassin’s Creed Valhalla (do -20%) i Hades (-20%).

Aktualnie nie poznaliśmy więcej szczegółów, ale możecie mieć pewność, że na naszym portalu będziecie mogli śledzić pokaz. The Epic Games Store Spring Showcase rozpocznie się o 20:00.

Pamiętajcie, że nadal możecie pobrać dwie darmowe gry z Epic Games Store.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/news/introducing-the-epic-games-store-spring-showcase-and-sale-coming-february-11

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper