Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2021 20:35
FIFA 21 promocja PSN
591V

Gry na PS4 i PS5 promowane przez Sony. Korporacja zachęca do Little Nightmares 2 i promocji

Na rynku wciąż brakuje wielu gigantycznych hitów AAA, więc jest to dobry czas na nadrobienie wielu ciekawych tytułów z poprzednich miesięcy, ale Sony wciąż promuje nowości zmierzające na rynek. Sprawdźcie najnowsze gry z PS5 i PS4.

Od początku 2021 roku nie możemy mówić o wielu gigantycznych hitach AAA, ale od czasu do czasu na rynku pojawiają się pozycje, którymi naprawdę warto się zainteresować. Jedną z takich gier moim zdaniem jest Little Nightmares 2 – od dzisiaj możecie zapoznać się z naszą recenzją produkcji.

Redakcja PlayStation Access wymienia jeszcze dwie propozycje, które mogą trafić w gust niektórych posiadaczy PS4 i PS5: Aground oraz Shoot 1UP DX. Trzeba przyznać, że zestawienie nie jest wyjątkowe, jednak na pewno warto sprawdzić poniższy zwiastun.

Sony zachęca także do ostatniej promocji na PlayStation Store – w ofercie Japończyków znajdują się między innymi znane gry sportowe, ale pamiętajcie, że na PSN znajdziecie także kilka tytułów w bardzo niskich cenach. Pełną listę aktualnej promocji znajdziecie na naszej stronie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation store ps4 ps5 psn sony