Gry na PS5 i PS4 w promocji. Produkcje już od 5 złotych

Promocje gier
13344V
Gry na PS5 i PS4 w promocji. Produkcje już od 5 złotych
Iza Łęcka | 03.02.2021, 07:00

Nowy tydzień to nowa promocja na PlayStation Store. Sony po raz kolejny przeceniło okazałą liczbę tytułów, które dzięki wstecznej kompatybilności będzie można również sprawdzić na PlayStation 5. Poznajcie szczegóły.

Po reklamowaniu nowości zmierzających w tym tygodniu na PS5 oraz PS4, przyszedł czas na wyprzedaż. Sony uruchomiło kolejną obniżkę gier. W dużym zestawieniu znajdziecie najróżniejsze produkcje, a ceny rozpoczynają się już od kilku złotych (Blasting Agent: Ultimate Edition za 5 zł, Deponia za 5,10 zł czy Lost Sea za 6,30 zł).

Wśród pozycji zasługujących na uwagę wspomnieć można o seriach Metro, Resident Evil, The Evil Within, kilku propozycjach LEGO,  Uncharted czy Battlefielda. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że w promocji znajdziecie sporo kilkuletnich produkcji - szkoda jedynie, że nie zdecydowano się na obniżki gier debiutujących w ostatnim czasie. Na liście odnajdziemy jednak kilka propozycji w interesujących cenach, między innymi Obcy Izolacja za 29 zł, Śródziemie: Cień Mordoru - Złota edycja za 62,25 zł, The Surge za 19,75 zł, BEYOND: Dwie Dusze za 40,92 zł, DRAGON BALL XENOVERSE 2 za 39,50 zł.

Zwróćcie uwagę, że Dragon Age: Inkwizycja oraz Star Wars Battlefront zostały na liście wskazane jako darmowe - jest to błąd skryptu.  Jeżeli zainteresowani jesteście innymi okazjami, pamiętajcie o Dandara dostępnej za darmo na Epic Games Store.

Gry na PS5 i PS4 w promocji

%%CENNIK-PROMOCJE-NOWE%%

Źródło: Całość pobrana przez skrypt z PS Store

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper