Hitman nie powiedział ostatniego słowa. Twórcy myślą o DLC i kolejnych przygodach Agenta 47

News
815V
Hitman nie powiedział ostatniego słowa. Twórcy myślą o DLC i kolejnych przygodach Agenta 47
Wojciech Gruszczyk | 29.01.2021, 18:20

Wielkie zakończenie trylogii World of Assassination zostało docenione przez graczy i dziennikarzy, więc najwidoczniej IO Interactive nie zamierza odstawić na półkę marki Hitman. Twórcy już wspominają o możliwym rozwoju IP.

Hitman 3 jest zakończeniem trylogii, ale IO Interactive nie myśli, by Agent 47 poszedł na emeryturę. Gra okazała się gigantycznym sukcesem, została doceniona przez dziennikarzy, więc deweloperzy już planują przyszłość.

W sprawie potencjalnego rozwoju gry wypowiedziała się Forest Swartout Large, producentka wykonawcza, która potwierdziła, że IO Interactive nieustannie pracuje nad rozwojem IP i zespół „już teraz patrzy w przyszłość”.

Twórcy jeszcze nie wiedzą, jak będzie dokładnie prezentować się seria, ale obecnie chcą przedstawić DLC do Hitmana 3 – choć nawet w tym wypadku studio nie ma większych planów. Nie możemy jednak liczyć na nowe mapy, ponieważ deweloperzy zamierzają wykorzystać istniejące miejscówki:

„Zdecydowanie zamierzamy stworzyć jakieś DLC, ale nie zdefiniowaliśmy jeszcze co to będzie. Myślę, że na razie nie patrzymy na nowe mapy, takie jak bank czy wyspa. Bardziej chodzi nam o wykorzystanie istniejących lokacji i ponowne ich wyobrażenie, przekształcenie. I tym razem możemy wykorzystać całą trylogię. Możemy spojrzeć wstecz na mapy z Hitmana (2016), mapy z Hitmana 2 - mamy wszystkie lokacje”.

Najwidoczniej nie musimy się obawiać, że Hitman zaginie. Forest Swartout Large potwierdził również ważny szczegół – IO Interactive zatrudnia teraz nowych deweloperów, by móc stać się studiem „wieloprojektowym”. Twórcy chcą jednocześnie rozwijać trylogię Bonda i móc pracować nad innymi grami.

Źródło: https://www.thegamer.com/hitman-4/

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych