Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2021 09:28
Resident Evil 7 PS5 i XSX
1336V

Resident Evil 7 ma wykorzystać moc PS5 i Xboksa Series X|S. Capcom pracuje nad aktualizacją

Capcom nie poinformował o ulepszeniu Resident Evil 7, choć Japończycy najprawdopodobniej opracowują specjalną aktualizację. O łatce na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S wypowiedział się jeden z informatorów, wskazując, że patch powstaje.

Prezentowany wczoraj Resident Evil Village stanowi kontynuację Resident Evil 7, dlatego podczas pokazu japońskiego studia przedstawiony został pakiet dwóch gier. Deweloperzy nie wspomnieli jednak o kolejnej niespodziance przygotowanej z okazji 25-lecia marki.

W nawiązaniu do majowej premiery horroru Dusk Golem został zapytany o wersję VR. Informator mocno związany z marką Resident Evil nie zdradził zbyt wielu szczegółów – zgodnie z jego słowami prace nad trybem trwają, nie wiadomo jednak na jakim obecnie są etapie. Capcom jak dotąd nie zapowiedział nowej atrakcji dla fanów wirtualnej rzeczywistości.

Co ciekawe, gracze mogą oczekiwać aktualizacji Resident Evil VII: Biohazard do nowej generacji. Produkcja podobno wykorzysta moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, więc powinniśmy spodziewać się dopracowanej oprawy. Czy deweloperzy skorzystają z funkcji nowych sprzętów i zapewnią wsparcie ray tracingu? Aktualnie nic nie zostało potwierdzone, jednak jeżeli słowa informatora okażą się prawdziwie, stosowne ogłoszenia dotyczące nowej wersji pojawią się już wkrótce.

Źródło: Twitter: AestheticGamer1

Tagi: Capcom Resident Evil VII: Biohazard