Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2021 08:13
Hitman 3
529V

Hitman 3 ze szczegółami Deluxe Edition. Twórcy pokazują nowości

Najnowsza przygoda Agenta 47 zadebiutuje w dwóch wersjach, a by podkręcić zainteresowanie, IO Interactive jeszcze przed premierą przedstawiło wszystkie elementy specjalnego wydania. W Deluxe Edition otrzymamy między innymi serię cyfrowych przedmiotów. Zobaczcie materiał ukazujący zawartość.

Hitman 3 trafi na półki sklepowe w przyszłym tygodniu, więc deweloperzy są już na ostatniej prostej promocji gry. Tym razem fani klimatycznej skradanki nie mogą liczyć na dopakowaną kolekcjonerkę, choć powstała Edycja Deluxe, która jest dostępna w cenie 349 zł.

Czy warto wydać dodatkowe 100 zł na specjalne wydanie? Duńscy producenci obok podstawowej wersji tytułu oferują dodatkowe kontrakty, stroje, cyfrowy soundtrack, e-wydanie książki „World of Hitman” oraz komentarz reżyserski wprowadzający do poszczególnych misji.

Nie ulega wątpliwości, że są to intrygujące elementy, które mogłyby zachęcić graczy do kupienia produkcji przed premierą w ramach standardowego wydania. Zapewne tylko najwięksi entuzjaści serii zdecydują się dopłacić i skuszą się na większą edycję. Szkoda, że w jej skład nie wchodzą żadne fizyczne gadżety.

Sprawdźcie szczegóły rozmiaru gry oraz poznajcie nasze wrażenia z dwóch pierwszych misji z Hitmana 3.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 3 Hitman 3 Deluxe Edition IO Interactive