Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.01.2021 09:38
Hitman 3
691V

Hitman 3. Rozmiary gry i patcha premierowego. Twórcy opowiadają o mrocznej fabule

Pojawiają się kolejne informacje o Hitman 3 - przed samą premierą wyczekiwanej przygody Agenta 47.

Hitman 3 trafi na rynek 20 stycznia. Przed samą premierą docierają do nas kolejne informacje na temat szykowanej produkcji.

Wczoraj poznaliśmy 6 lokacji, do których wybierze się główny bohater gry, a tym razem dowiedzieliśmy się, jakie rozmiary zajmuje Hitman 3. Pliki z grą są już dostępne w opcji preloadu na xboksach. W przypadku Xbox One/Xbox Series X przygotować trzeba 61,76 GB (wartość uwzględnia już patch premierowy). W dniu premiery zostanie udostępniony dla osób, które skusiły się na zakup pudełkowego wydania gry patch premierowy, który ma zajmować 16 GB.

Kolejna nowość to materiał wideo od twórców Hitmana 3. Deweloperzy zdradzają w poniższym filmiku, w jaki sposób kształtowali fabułę w nowej grze. Wypowiadają się na ten temat Michael Vogt i Nick Price z zespołu IO Interactive. Twórcy zdradzają, że Hitman 3 będzie oferować zdecydowanie mroczniejszą i poważniejszą opowieść, niż poprzednie odsłony serii. Brzmi świetnie. Czekamy zatem do premiery, która odbędzie się już 20 stycznia 2021 r.

Źródło: https://twistedvoxel.com/hitman-3-pre-load-day-one-patch-size/

Tagi: